diagen_logo_NEW_transparent
SCDG
Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu genetyki klinicznej.
Skupiamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów biegłych w rozpoznawaniu chorób genetycznych oraz w szacowaniu ryzyka pojawienia się tych schorzeń.
Udzielamy także informacji dotyczących procesów i mechanizmów dziedziczenia i zajmujemy się poradnictwem genetycznym.
Wzorujemy się na najlepszych w branży i współpracujemy z autorytetami w zakresie genetyki klinicznej. Naszymi partnerami są:

Laboratorium Genetyczne INVICTA

To centrum najnowocześniejszej diagnostyki z ponad 15-letnim doświadczeniem w zapewnianiu najwyższej jakości usług w obszarze analiz materiału biologicznego.

Prof. dr hab. n. med. Aleksandra Jezela-Stanek

Lekarz genetyk i diagnosta, z której bogatego doświadczenia praktyka korzystają nasi Pacjenci podczas profesjonalnych konsultacji. Jest głęboko zaangażowana w poradnictwo genetyczne i zainteresowana kwestiami związanymi z rozpoznaniem chorób wrodzonych oraz diagnostyką prenatalną i przedimplantacyjną (PGD).
Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Pracuje w Warszawie, w Instytucie „Centrum Zdrowia Dziecka”; tam też realizowała specjalizację z genetyki klinicznej.
Tytuł doktora nauk medycznych i habilitację otrzymała za prace nad rolą badań klinicznych w diagnostyce genetycznej i za rozpoznawanie chorób wrodzonych – stąd doskonale orientuje się w najnowocześniejszych metodach i technikach umożliwiających szacowanie ryzyka wystąpienia chorób genetycznych lub diagnostykę tych schorzeń.

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ TELEFONICZĄ

LOGO_PHONE_DIAGEN
Zadzwoń